Duvar Kağıdı Uygulama Hizmetleri

Duvar kağıtları artık yaşam alanlarının ve dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası. Üstelik duvarların yanı sıra pek çok aydınlatma ve yaratıcı ev fikirlerinde de son derece işlevsel ve estetik bir kullanım alanına sahip. Değişen stil trendleriyle birlikte duvar kağıtları da hem malzeme hem de desen olarak değişiklik göstermektedir.

Duvar kâğıdı dekorasyonda çok önemlidir. Kaplattığınızda ortamın havasının bir anda değişmesini sağlar. Mekânlarda istenilen duyguyu yaratabilir, bu duyguyu hem siz yaşar hem de misafirlerinizle paylaşırsınız.

Peki; günlerce gezerek, saatlerce düşünüp karar verip beğendiğiniz duvar kağıtlarınızı deneyimsiz ustalara yaptırdığınızda nelerle karşılaşacağınızı biliyormusunuz?

Biz Söyleyelim HAYAL KIRIKLIĞI.....

PAPERART olarak, dekorasyonun önemini ve duvar kâğıdı kullanarak bambaşka alanlar yaratabileceğimizi biliyoruz. Duvar kâğıdı uygulaması sıradan bir işlem değildir. Amatör veya yanlış bir uygulama sizi maddi kayba, zaman kaybına ve duvarlarınızın bozulmasına neden olacaktır. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve binlerce yaptığımız kusursuz uygulama sayesinde siz değerli müşterilerimizi hem maddi hem de zamandan tasarrufa geçirerek kaliteli hizmeti ucuza almanın keyfini yaşatıyoruz.

Firmamız bünyesinde duvar kâğıdı modellerinin tüm renk ve çeşitleri mevcuttur. Firmamızın temel prensibi uygun fiyat, kaliteli ürün ve profesyonel hizmettir, perakende satışımızın yanı sıra firmalara toptan satışımızda bulunmaktadır.

PAPERART bu doğrultuda oluşan ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek amacıyla mekanlarınıza en uygun ürünleri seçmeniz konusunda, profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir.Kurumsal Hizmetlerimiz

PAPERART olarak İÇ MİMAR, TASARIMCI, KURUMSAL FİRMA VE TOPLU KONUT ÜRETİCİLERİ için proje bazlı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yaşam alanlarına estetik ve kalite katmak için bize başvuran müşterilerimizi 'Çözüm Ortağı' olarak görüyor ve buna bağlı olarak tüm bir süreci eksiksiz yönetmeye dayanan 'Bütüncül Çözümler' sunuyoruz. Bu doğrultuda oluşan ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek amacı ile siz müşterilerimizin doğru ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmeleri konusunda profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Deneyimli ekibimiz müşteriyle ilk görüşmenin hemen ardından öncelikle arzuları kağıda döküyor. Ardından proje çalışmaları  ile oluşturulan tasarımlar ve yaratıcı çözümler müşterinin beğenisine sunuluyor.

Müşteri taleplerine göre oluşmaya başlayan tercihler örnek oda çalışmaları ile somut hale getiriliyor ve mekânın özelliklerine göre üretilen farklı çözümlerle proje gerçeğe dönüştürülüyor.